הצוות שלנו

הצוות הבכיר

אמאב ירושלים (242) 2

אבי שפרבר

בוגר הטכניון ואוניברסיטת North Western  בארה"ב בהנדסת תחבורה. בעל ניסיון רב בפרויקטים גדולים בתחום התחבורה. שימש כסגן מהנדס העיר ירושלים ומנהל צוות תכנון תחבורה בעיר בתקופת הפיתוח המהיר של ירושלים ואיחודה, היה מראשי צוות התכנון של נתיבי איילון. בעל ניסיון רב בתכנון תחבורה, יצירתי ובעל יכולת בשילוב צוותים אינטרדיסציפלינריים לצורך מתן פתרונות ייחודיים ומיוחדים.

אמאב ירושלים (264) 2

מרק רנדר

עם יותר מ- 40 שנות ניסיון בתחום, ורקע מקיף של תכנון ערים, מביא מרק זווית מיוחדת בכל הקשור לתכנון התנועתי והתחבורתי. שימש כסגן מנהל של צוות תכנית אב ירושלים. ניסיונו העשיר של מרק בתכנון תחבורה וקווי תח"צ מורגש היטב בפרויקטים השונים המתנהלים במשרד, ניסיון שתרם רבות בהכנת תוכניות לתכנון בר-קיימא, כגון זכייתה לאחרונה של העיר אשדוד בקול קורא לפיתוח תחבורה בת-קיימא.

אמאב ירושלים (318) 2

אלדד לבל

מתכנן תנועה קרוב ל-30 שנה עם ניסיון רב בפרויקטים מורכבים כגון ההפרדות המפלסיות ברחובות אבא הלל/ביאליק ואלוף שדה/הירדן ומחלפים עירוניים ובינעירוניים. תיכנן גם פרויקטים מורכבים לביצוע בסביבה עירונית צפופה כמו אזור הבורסה ברמת גן, המע"ר החרדי בירושלים ומע"ר מזרח, ומוביל את התכנון התנועתי והחניה בפרויקט הכניסה לעיר ירושלים וחניון שז"ר.

אמאב ירושלים (275) 2

צבי ירס

למעלה משני עשורים של ניסיון נצברו ע"י צבי בהנדסת תנועה, תכנון תחבורה ופיתוח מודלים תחבורתיים ממוחשבים. במשך שנים  ניהל את צוות התכנון האסטרטגי של המשרד והוביל הכנת תוכניות אב לתחבורה ותכניות מתאר לשורה אורכה של ערים וישובים בארץ, הכנות בה"ת ובדיקות כדאיות כלכלית.  הצוות מתמחה בשימוש במודלים ממוחשבים הכוללים מודלים לחיזוי תנועה ומודל מיקרוסימולציה לבחינת תפקוד ורמות שירות.