לקוחות מספרים

התרשמנו מאוד מהמקצועיות והחזון של צוות החברה, בהובלת מרק רנדר. גם משרד התחבורה התרשם והעניק לעירייה תקציבים נדיבים לביצוע הפרויקט.
שני שלבי התכנית תוכננו תחת לחץ אדיר של לוחות זמנים בהצלחה רבה.
היה טבעי שכשהעירייה פנתה להכין תכנית מתאר חדשה, היא בחרה בחברת אמאב תחבורה להיות יועץ התנועה שלה. גם במסמך זה נותר חזון של עיר במאה ה-21 הערוכה לאתגרי הנגישות הנדרשת להבטחת גידולה וחיים עירוניים תוססים.
אילן בן-עדי, מנכ"ל עיריית אשדוד
צוות עובדי חברת אמאב, שנוהלו ביד רמה על ידי שניים מהשותפים, אבי שפרבר וצבי ירס, הפגינו מקצועיות גבוהה וראייה אסטרטגית רחבה לפרויקט ולכלל אזור מטרופולין תל אביב.
העבודה של צוות אמאב כללה תכנון תנועתי ותחבורתי גם ברמה המתארית וגם ברמה המפורטת, וכללה אף הכנת בדיקה תחבורתית כלל אזורית ומציאת פתרונות תחבורתיים יצירתיים.
הראייה האסטרטגית של חברת אמאב היא נכס מיוחד לפרויקט הגדול של תעש השרון – מש/1. צוות אמאב היו שותפים פעילים ומרכזיים בכל שלבי התכנון ואחד הגורמים המרכזיים בתהליכי הפקדת ואישור התכנית.
יואב הלפרן, ח.פ.ת
חברת אמאב תחבורה ותנועה שימשה כיועצי התנועה לשני פרויקטים מורכבים מאוד: שער המדע רחובות וחניון מחלף הראל, בהצלחה גדולה ביותר.
צוות התכנון, בהובלת שותף המשרד מרק רנדר, ידעו לעבוד עם האדריכלים להבאת פתרונות חדשניים ליצירת מרקם עירוני בנוי בשילוב מתקנים תחבורתיים ברמה המטרופולינית בשני האתרים, תוך אילוצים קשים קיימים.
אנו ממשיכים לעבוד עם משרד אמאב על פרויקטים גדולים נוספים הדורשים ראייה מרחבית מפותחת, פתרונות תחבורה חדשניים ועבודה מובילה לצוות תכנון רחב.
איריס גלבוע, וקסמן גוברין גבע